Oklejenie folią z nadrukiem pełnokolorowym

Cena od: 56,00 zł / m2
Liczba odwiedzin: 5812

Witryny oklejamy pełnym arkuszem folii zadrukowanej ploterem wielkoformatowym do druku w dużym formacie. Folie można nakleić na całą szybę lub jej część wg opracowanego projektu, możemy także wyciąć dowolny kształt. Folia występuje w kolorze białym oraz bezbarwnym. Dodatkowo folię można zabezpieczyć laminatem foliowym UV (wykończenie połysk lub mat). Chroni on wydruki przed blaknięciem oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

xerolaser-lublin-wydruk i folia mrożona
xerolaser-lublin-wydruk i folia mrożona
IMG_0935
IMG_0935
IMG_0945 2
IMG_0945 2
IMG_0955
IMG_0955
wyklejenie witryn agryś
wyklejenie witryn agryś
wyklejanie-witryn-sklep-odziezowy-2
wyklejanie-witryn-sklep-odziezowy-2
europiek_wyklejanie _od_zewnatrz
europiek_wyklejanie _od_zewnatrz
Pralnia_gdansk
Pralnia_gdansk
Pralnia_poznan
Pralnia_poznan
wyklejanie-szyn-witryn-folia-matowa-lublin
wyklejanie-szyn-witryn-folia-matowa-lublin
Oklejanie szyb i witryn - ogólne informacje

Cena wyklejenia witryn

Cena kształtuje się w zależności od ilości metrów kwadratowych wyklejonej reklamy, od wybranej folii oraz dostępności klejonej powierzchni. Jeżeli jest to nieduży metraż to cena będzie się wahała w granicach 60-150 zł/m2 netto, a przy dużych metrażach cena zaczynia się od 55 zł netto. Najtańszą folią do wyklejenia witryn jest folia wycięta ploterem, następnie folia z wydrukiem, którą można zabezpieczyć laminatem ochronnym,  zazwyczaj folia imitująca piaskowanie jest najdroższa. Na koszt realizacji zlecenia wpływa także dostępność do wyklejanych okien. Jeżeli witryny są na parterze to cena będzie niższa, natomiast jeżeli są powyżej 3 metrów to zlecenie wymaga więcej czasu oraz sprzętu do oklejenia takich okien i cena będzie wyższa. Wysokość nie ma znaczenia w przypadku klejenia grafiki od wewnątrz pomieszczenia. 

pdf

Oklejanie witryn - cennik EGO ART

Rozmiar : 459.11 kb
Odsłon : 2513
pdf

Oklejanie dekoracyjne - cennik EGO ART

Rozmiar : 495.62 kb
Odsłon : 377

Projekt graficzny i zdjęcia

Do każdego zlecenia oklejenia witryn przygotowujemy wizualizację na zdjęciu Państwa witryn. Każda wizualizacja - projekt graficzny jest przedstawiony i konsultowany z klientem przed wykonaniem zlecenia. Na projekcie możemy zamieścić napisy informujące o produktach lub usługach, logo firmy a także zdjęcia własne lub zaproponowane przez nas wysokiej jakości zdjęcia z banków zdjęć.

Realizujemy zlecenia na terenie miast Lublin, Świdnik, Łęczna, Kraśnik, Puławy, Piaski, Zamość, Chełm, Krasnystaw.

Realizacja z własnego projekt? Zobacz jak przygotować projekt:

Pliki do druku należy przygotować w rastrach do 300 DPI w przypadku teksów poniżej 5 cm,  w przypadku tekstu powyżej 5 cm 150 DPI. Pliki powinny być przygotowane w rozmiarze, w skali 1:1,  bez spadów. Formaty plików które akceptujemy to spłaszczony TIF lub PDF. Pliki najlepiej wysłać przy pomocy https://wetransfer.com/

Zapytaj o produkt
Wzornik Oracal 641
Wzornik Oracal 551
Wzornik Oracal 8500
Wzornik Oracal 8300 - folie witrażowe
Wzornik Avery 500