Naklejki

Oferujemy druk naklejek na folii samoprzylepnej i na papierze samoprzylepnym. Naklejki drukujemy metodami:

  • druku solwentowego (głównie do zastosowań długokresowych, z możliwością stosowania na zewnątrz, możliwość uzyskania dowolnego kształtu)
  • druku cyfrowego (stosowane jako etykiety, metki, druk tonerem na papierze nacinanym lub folii samoprzylepnej, cięcie po prostych liniach)
  • druk UV (np. na folii przeźroczystej z białym kolorem)
Rodzaje naklejek: 
naklejka_kolejka-wzó1

Naklejki podłogowe samoprzylepne, o podwyższonej odporności na ścieranie, przeznaczone do wskazania bezpiecznej odległości. Rozmiar naklejki ma szerokość 30 cm

900x0-towidth-100-naklejki_ciete_po_obrysie_3
Kategoria: Naklejki

Łącząc technikę druku solwentowego z techniką cięcia ploterem możemy wyprodukować naklejki o dowolnym kształcie. Możemy wyprodukować dowolny wzór naklejek na folii samoprzylepnej, a następnie wyciąć dowolny kształt w zadrukowanej folii, dzięki temu otrzymujemy pełnokolorowe naklejki o dowolnym kształcie.

600x0-towidth-100-naklejki3d-zalewane-zywica-lublin
Kategoria: Naklejki

Naklejki samoprzylepne 3D, zalane przezroczystą, poliuretanową żywicą, która nadaje jej niepowtarzalny, luksusowy, trójwymiarowy wygląd oraz zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Naklejki są drukowane na papierze i mogą mięć różne różne kształty

Kategoria: Naklejki

Możliwości druku UV pozwalają na druk praktycznie na każdym podłoży, m.in. na folii przeźroczystej z użyciem białego koloru.

Wzornik Oracal 641
Wzornik Oracal 551
Wzornik Oracal 8500
Wzornik Oracal 8300 - folie witrażowe
Wzornik Avery 500