Druk dużego formatu

Druk wielkoformatowy pozwala wykonać różnego rodzaju ekspozycje zewnętrzne i wewnętrzne bez ograniczeń kolorystycznych. Drukując na różnego rodzaju podłożach możemy w efekcie końcowym bardzo duże spektrum materiałów reklamowych, dekoracyjnych i prezentacyjnych.

Druk wielkoformatowy to technologia polegająca na wykorzystywaniu tuszy, które powodują, że farba doskonale przenika w podłoża nieprzyczepne dla tuszy wodnych, m.in. zawierające pcv (folie, winyle, banery). Druk solventowy charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością względem niekorzystnych warunków pogodowych.

pdf

CENNIK Wydruki wielkoformatowe SOLVENT

Rozmiar: 152.12 kb
Odsłon : 1134
pdf

CENNIK Wydruki wielkoformatowe EKOSOLVENT

Rozmiar: 120.55 kb
Odsłon : 1825

 

Druk wielkoformatowy Lublin - Folia Baner Siatka

Druk wielkoformatowy oferujemy na różnego typu mediach (podłożach):

Druk na folii samoprzylepnej ma bardzo wiele zastosowań w zależności od użytej folii i podłoża na którą jest naklejana. Oferujemy wysokiej jakości druk na folii atramentami eko solwentowymi. Cena druku uzależniona jest od wybranej folii.

Druk wielkoformatowy na papierze pozwala osiągnąć duży format plakatów (druk na papierze bilbordowym blueback 115g, papierze o gramaturze 140g i fotograficznym 220g)

fototapeta-czarnobiala-miasto2

Fototapety drukujemy na papierze lateksowym lub fizelinie. Fototapetę dodatkowo można zabezpieczyć laminatem matowym lub błyszczącym, dzięki temu wydruk będzie odporny na zarysowania i przetarcia. Nie musicie już wybierać z gotowych wzorów i formatów. Możemy wydrukować fototapetę z dowolnego zdjęcia lub grafiki dostarczonej do nas, bądź zaoferować niepowtarzalne zdjęcie z banku zdjęć. Służymy pomocą w przygotowaniu projektu i obróbce zdjęć.

druk-na-folii-wylewanej
Cena od: 55,00 zł / m2

Długookresowa folia o grubości 50 mikronów. Błyszcząca folia wylewana na kleju permanentnym kryjącym.

Zastosowanie: całościowe oklejanie pojazdów z przetłoczeniami (wypukłości i wklęsłości)

aplikacja-folii-z-nadrukiem-na-sciane

Ekonomiczna krótkookresowa folia PCW o grubości 80-100 mikronów. Trwałość materiału do 3 lat. Powleczone klejem przezroczystym, trwałym akrylowym na bazie wody. Przeznaczone na podłoża płaskie lub lekko zakrzywione. Materiał uniwersalny. Zalecany laminat. Folia występuje w kolorze białym i bezbarwna, matowa lub błyszcząca.

Zastosowanie: płaskie powierzchnie, szyldy, płaskie burty samochodów, standy,

 

wydruk-na-folii-easy-dot

Neschen Easy DOT White to folia, która umożliwia łatwą i szybką aplikację bez udziału grupy specjalistów - nawet przy wyklejaniu dużych powierzchni! Folia posiada specjalny klej DOT, który umożliwia łatwą aplikację bez bąbli oraz ewentualne przeniesienie aplikacji w inne miejsce bez utraty właściwości klejących materiału.

Zastosowanie: płaskie powierzchnie, lekko zakrzywione, witryny, promocje, wlepki

druk-banerow-plandek-lublin
Cena od: 11,55 zł / m2

Baner reklamowy jest to najtańsza oraz najprostsza forma reklamy, pełnokolorowy druk jest wykonany na specjalnej plandece, zgrzewanej po krawędziach oraz wykończonej metalowymi oczkami lub tunelem. W naszej znajdą Państwo także baner odblaskowy oraz przełożony tkaniną którą zapobiega podświetlaniu banera (użyteczne w produkcji dwustronnych bannerów wieszanych na konstrukcji - światło słoneczne nie przechodzi przez tkaninę.

druk-na-siatce-mesh-wielkofotmatowy-lublin
Cena od: 16,56 zł / m2

Siatka Mesh to materiał do zadań specjalnych. Siatka jest odporna na wodę, promienie UV, duże różnice temperatur, a dzięki temu, że ma strukturę z drobnymi oczkami, jest też mniej podatna na podmuchy wiatru niż tradycyjne banery czy billboardy. Na elewacjach, ogrodzeniach i rusztowaniach - wszędzie tam, gdzie potrzebny jest materiał lekki i wytrzymały, siatka Mesh sprawdzi się doskonale!  Zadbamy o perfekcyjne wykonanie i szybką realizację, a to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Wzornik Oracal 641
Wzornik Oracal 551
Wzornik Oracal 8500
Wzornik Oracal 8300 - folie witrażowe
Wzornik Avery 500