Druk dużego formatu

Druk wielkoformatowy pozwala wykonać różnego rodzaju ekspozycje zewnętrzne i wewnętrzne bez ograniczeń kolorystycznych. Drukując na różnego rodzaju podłożach możemy w efekcie końcowym bardzo duże spektrum materiałów reklamowych, dekoracyjnych i prezentacyjnych.

Druk wielkoformatowy to technologia polegająca na wykorzystywaniu tuszy, które powodują, że farba doskonale przenika w podłoża nieprzyczepne dla tuszy wodnych, m.in. zawierające pcv (folie, winyle, banery). Druk solventowy charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością względem niekorzystnych warunków pogodowych.

pdf

CENNIK Wydruki SOLVENT

niska cena wydruku
Rozmiar: 152.12 kb
Odsłon : 2095
pdf

CENNIK Wydruki EKOSOLVENT

wysoka jakość wydruku
Rozmiar: 219.32 kb
Odsłon : 2517

 

Druk wielkoformatowy Lublin - Folia Baner Siatka

Druk wielkoformatowy oferujemy na różnego typu mediach (podłożach):

Druk wielkoformatowy na papierze pozwala osiągnąć duży format plakatów (

druk na papierze bilbordowym blueback 115g,

druk na papierze satynowym o gramaturze 140g

druk na papierze fotograficznym 220g mat lub błysk

fototapeta-czarnobiala-miasto2

Fototapety drukujemy na papierze lateksowym lub fizelinie. Fototapetę dodatkowo można zabezpieczyć laminatem matowym lub błyszczącym, dzięki temu wydruk będzie odporny na zarysowania i przetarcia. Nie musicie już wybierać z gotowych wzorów i formatów. Możemy wydrukować fototapetę z dowolnego zdjęcia lub grafiki dostarczonej do nas, bądź zaoferować niepowtarzalne zdjęcie z banku zdjęć. Służymy pomocą w przygotowaniu projektu i obróbce zdjęć.

druk-na-folii-wylewanej
Cena od: 55,00 zł / m2

Długookresowa folia o grubości 50 mikronów. Błyszcząca folia wylewana na kleju permanentnym kryjącym.

Zastosowanie: całościowe oklejanie pojazdów z przetłoczeniami (wypukłości i wklęsłości)

Naklejki z folii odblaskowej są widoczne również w nocy co niewątpliwie stanowi ich największy atut.

Druk na folii odblaskowej ma bardzo wiele zastosowań w zależności od użytej folii i podłoża na którą jest naklejana. Oferujemy wysokiej jakości druk na folii odblaskowej atramentami eko solwentowymi.

Drukujemy naklejki cięcie po obrysie jak również oklejamy twarde podłoża z grafiką wydrukowaną na folii odblaskowej.

 

aplikacja-folii-z-nadrukiem-na-sciane

Ekonomiczna krótkookresowa folia PCW o grubości 80-100 mikronów. Trwałość materiału do 3 lat. Powleczone klejem przezroczystym, trwałym akrylowym na bazie wody. Przeznaczone na podłoża płaskie lub lekko zakrzywione. Materiał uniwersalny. Zalecany laminat. Folia występuje w kolorze białym i bezbarwna, matowa lub błyszcząca.

Zastosowanie: płaskie powierzchnie, szyldy, płaskie burty samochodów, standy,

 

wydruk-na-folii-easy-dot

Neschen Easy DOT White to folia, która umożliwia łatwą i szybką aplikację bez udziału grupy specjalistów - nawet przy wyklejaniu dużych powierzchni! Folia posiada specjalny klej DOT, który umożliwia łatwą aplikację bez bąbli oraz ewentualne przeniesienie aplikacji w inne miejsce bez utraty właściwości klejących materiału.

Zastosowanie: płaskie powierzchnie, lekko zakrzywione, witryny, promocje, wlepki

druk-banerow-plandek-lublin
Cena od: 11,55 zł / m2

Baner reklamowy jest to najtańsza oraz najprostsza forma reklamy, pełnokolorowy druk jest wykonany na specjalnej plandece, zgrzewanej po krawędziach oraz wykończonej metalowymi oczkami lub tunelem. W naszej znajdą Państwo także baner odblaskowy oraz przełożony tkaniną którą zapobiega podświetlaniu banera (użyteczne w produkcji dwustronnych bannerów wieszanych na konstrukcji - światło słoneczne nie przechodzi przez tkaninę.

druk-na-siatce-mesh-wielkofotmatowy-lublin
Cena od: 16,56 zł / m2

Siatka Mesh to materiał do zadań specjalnych. Siatka jest odporna na wodę, promienie UV, duże różnice temperatur, a dzięki temu, że ma strukturę z drobnymi oczkami, jest też mniej podatna na podmuchy wiatru niż tradycyjne banery czy billboardy. Na elewacjach, ogrodzeniach i rusztowaniach - wszędzie tam, gdzie potrzebny jest materiał lekki i wytrzymały, siatka Mesh sprawdzi się doskonale!  Zadbamy o perfekcyjne wykonanie i szybką realizację, a to wszystko w atrakcyjnej cenie.

druk-na-pet

Tworzywo PET to matowe tworzywo z szarym spodem lub czarną wkładką wewnątrz dzięki czemu nie przepuszcza swiatła, wodoodporne. Szerokie zastosowanie w wydrukach reklamowych: banery, roll-upy, potykacze lub inne. Wytrzymałosć zewnętrzna: do 6 lat. Trwałosć wewnętrzna tworzywa PET do 10 lat. Dodatkową opcją jest zabezpieczenie wydruku lakierem UV. Możliwosć oczkowania w standardzie co 50 cm lub według wytycznych klienta.

Drukujemy na tworzywie PET medodą solventową oraz eko-solvetową, dzięki czemu możemy sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom. Druk solventowy przy dużych formatach i nakładach jest metodą ekonomiczną, natomiant druk eko- solventowy zapewnia bardzo wysoką jakosć druku.

gramatura: 510 g

splot: 1000x1000

 

Druk na płótnie canvas, druk na dowolny wymiar lub kilka standardowych wymiarów wydruku. Możliwosć nabicia wydruku na ramę.

Wydruk na płótnie canvas to alternatywa dla tradycyjnych obrazów. Druk obrazów ze stocków lub zdjęcia klienta.

Tworzywo o strukturze płótna, druk ekosolwentowy zapeniający bardzo wyskoką jakosć wydruku. Maksymalna szerokosć wydruku 120cm (dotyczy jednego boku obrazu)