Druk dużego formatu

Druk wielkoformatowy (druk w dużym formacie) pozwala wykonać różnego rodzaju ekspozycje zewnętrzne i wewnętrzne bez ograniczeń kolorystycznych. Drukując na różnego rodzaju podłożach możemy w efekcie końcowym bardzo duże spektrum materiałów reklamowych, dekoracyjnych i prezentacyjnych.

Druk wielkoformatowy to technologia polegająca na wykorzystywaniu tuszy, które powodują, że farba doskonale przenika w podłoża nieprzyczepne dla tuszy wodnych, m.in. zawierające pcv (folie, winyle, banery). Druk solventowy charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością względem niekorzystnych warunków pogodowych.

Wyceń i zamów druk na wymiar     |       Wyceń i zamów druk banerów

 

Druk wielkoformatowy Lublin - Folia Baner Siatka

Druk wielkoformatowy oferujemy na różnego typu mediach (podłożach):
druk-na-papierze-satynowym

Druk wielkoformatowy na papierze pozwala osiągnąć duży format plakatów

  • druk na papierze bilbordowym blueback 115g,
  • druk na papierze satynowym o gramaturze 150g
  • druk na papierze fotograficznym 220g mat
fototapeta-czarnobiala-miasto2

Fototapety drukujemy na papierze lateksowym lub fizelinie. Fototapetę dodatkowo można zabezpieczyć laminatem matowym lub błyszczącym, dzięki temu wydruk będzie odporny na zarysowania i przetarcia. Nie musicie już wybierać z gotowych wzorów i formatów. Możemy wydrukować fototapetę z dowolnego zdjęcia lub grafiki dostarczonej do nas, bądź zaoferować niepowtarzalne zdjęcie z banku zdjęć. Służymy pomocą w przygotowaniu projektu i obróbce zdjęć.

druk-na-folii-wylewanej
Cena od: 55,00 zł / m2

Długookresowa folia o grubości 50 mikronów. Błyszcząca folia wylewana na kleju permanentnym kryjącym.

Zastosowanie: całościowe oklejanie pojazdów z przetłoczeniami (wypukłości i wklęsłości)

Naklejki z folii odblaskowej są widoczne również w nocy co niewątpliwie stanowi ich największy atut.

Druk na folii odblaskowej ma bardzo wiele zastosowań w zależności od użytej folii i podłoża na którą jest naklejana. Oferujemy wysokiej jakości druk na folii odblaskowej atramentami eko solwentowymi.

Drukujemy naklejki cięcie po obrysie jak również oklejamy twarde podłoża z grafiką wydrukowaną na folii odblaskowej.

 

aplikacja-folii-z-nadrukiem-na-sciane

Ekonomiczna krótkookresowa folia PCW o grubości 80-100 mikronów. Trwałość materiału do 3 lat. Powleczone klejem przezroczystym, trwałym akrylowym na bazie wody. Przeznaczone na podłoża płaskie lub lekko zakrzywione. Materiał uniwersalny. Zalecany laminat. Folia występuje w kolorze białym i bezbarwna, matowa lub błyszcząca.

Zastosowanie: płaskie powierzchnie, szyldy, płaskie burty samochodów, standy,

 

wydruk-na-folii-easy-dot

Neschen Easy DOT White to folia, która umożliwia łatwą i szybką aplikację bez udziału grupy specjalistów - nawet przy wyklejaniu dużych powierzchni! Folia posiada specjalny klej DOT, który umożliwia łatwą aplikację bez bąbli oraz ewentualne przeniesienie aplikacji w inne miejsce bez utraty właściwości klejących materiału.

Zastosowanie: płaskie powierzchnie, lekko zakrzywione, witryny, promocje, wlepki

druk-banerow-plandek

Baner reklamowy jest to najtańsza oraz najprostsza forma reklamy, pełnokolorowy druk jest wykonany na specjalnej plandece, zgrzewanej po krawędziach oraz wykończonej metalowymi oczkami lub tunelem. W naszej znajdą Państwo także baner odblaskowy oraz przełożony tkaniną którą zapobiega podświetlaniu banera (użyteczne w produkcji dwustronnych bannerów wieszanych na konstrukcji - światło słoneczne nie przechodzi przez tkaninę.

Wyceń i zamów druk banerów

druk-na-siatce-mesh-wielkofotmatowy-lublin

Siatka Mesh to materiał do zadań specjalnych. Siatka jest odporna na wodę, promienie UV, duże różnice temperatur, a dzięki temu, że ma strukturę z drobnymi oczkami, jest też mniej podatna na podmuchy wiatru niż tradycyjne banery czy billboardy. Na elewacjach, ogrodzeniach i rusztowaniach - wszędzie tam, gdzie potrzebny jest materiał lekki i wytrzymały, siatka Mesh sprawdzi się doskonale!  Zadbamy o perfekcyjne wykonanie i szybką realizację, a to wszystko w atrakcyjnej cenie.

druk-na-pet

Tworzywo PET to matowe tworzywo z szarym spodem lub czarną wkładką wewnątrz dzięki czemu nie przepuszcza światła, wodoodporne. Szerokie zastosowanie w wydrukach reklamowych: banery, roll-upy, potykacze lub inne.  Druk na Tworzywie PET umożliwia niemal nieograniczone formatem ekspozycje reklamowe, które sprawdza się na zewnątrz i wewnątrz. Pełnokolorowy nadruk oraz możliwość dodatkowego zabezpieczenia wydruku laminatem sprawia że ekspozycje prezentują się doskonale przez lata.

Drukujemy na tworzywie PET medodą solventową oraz eko-solvetową, dzięki czemu możemy sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom. Druk solventowy przy dużych formatach i nakładach jest metodą ekonomiczną, natomiast druk eko- solventowy to bardzo wysoka jakość wydruku. Obie metody druku zapewniają wysoką jakość wydruku pełnokolorowego.

 

Druk na płótnie Canvas, druk na dowolny wymiar lub kilka standardowych wymiarów wydruku. Możliwość nabicia wydruku na ramę.

Wydruk na płótnie canvas to alternatywa dla tradycyjnych obrazów. Druk obrazów ze stocków lub zdjęcia klienta.

Tworzywo o strukturze płótna, druk ekosolwentowy zapeniający bardzo wysoką jakość wydruku. Maksymalna szerokość wydruku 150cm (dotyczy jednego boku obrazu)