Druk na siatce mesh

Liczba odwiedzin: 5867

Siatka Mesh to materiał do zadań specjalnych. Siatka jest odporna na wodę, promienie UV, duże różnice temperatur, a dzięki temu, że ma strukturę z drobnymi oczkami, jest też mniej podatna na podmuchy wiatru niż tradycyjne banery czy billboardy. Na elewacjach, ogrodzeniach i rusztowaniach - wszędzie tam, gdzie potrzebny jest materiał lekki i wytrzymały, siatka Mesh sprawdzi się doskonale!  Zadbamy o perfekcyjne wykonanie i szybką realizację, a to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Wyceń i zamów druk siatki mesh.

Druk wielkoformatowy na siatce

Kolorowe, jednostronne nadruki na siatce Mesh wykonujemy drukując ploterem wielkoformatowym atramentami ekosolwentowymi lub solwentowymi od 1 sztuki. Proponujemy reklamy w najbardziej typowych rozmiarach 1 x 1 m, 2 x 1 m lub 3 x 1 m. Rozmiar siatki możemy też na życzenie dostosować do potrzeb Klienta. Powinien zmieścić się w przedziałach od 0,5 m do 45 m szerokości i od 0,5 do 3 m wysokości. 

Druk wielkoformatowy Lublin - Folia Baner Siatka

Świetne zastosowanie przy wielkoformatowych reklamach

Ze względu na podłoże o strukturze drobnej siatki, Mesh ma tę właściwość, że przepuszcza światło. Z tego też powodu jest często wykorzystywany do reklam na budynkach mieszkaniowych, biurowych czy handlowych. Przez reklamę na siatce Mesh do środka pomieszczeń wpada wystarczająco dużo światła. Siatka Mesh jest także polecana do reklam wielkoformatowych, ponieważ to materiał, który jest bardzo lekki i można go stosunkowo łatwo zgrzewać. Po połączeniu poszczególnych wydruków może powstać nawet bardzo duża reklama. Poza tym właśnie z powodu niewielkiej wagi i dużej wytrzymałości i trwałości, siatka Mesh sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebne są materiały reklamowe lekkie i łatwe do przetransportowania.

Wydrukowaną siatkę mesh możemy dostarczyć własnym transportem na teren takich miast jak Lublin, Świdnik, Chełm, Zamość, Puławy.

Zapytaj o produkt