Naklejki

Oferujemy druk naklejek na folii samoprzylepnej i na papierze samoprzylepnym. Naklejki drukujemy metodami:

  • druku solwentowego (głównie do zastosowań długokresowych, z możliwością stosowania na zewnątrz, możliwość uzyskania dowolnego kształtu)
  • druku cyfrowego (stosowane jako etykiety, metki, druk tonerem na papierze nacinanym lub folii samoprzylepnej, cięcie po prostych liniach)
  • druk UV (np. na folii przeźroczystej z białym kolorem)
Rodzaje naklejek: 
naklejka_kolejka-wzó1

Naklejki zachowaj bezpieczną odległosć. Naklejki informacyjne covid-19. Naklejki wyznaczające odstęp. Naklejki przypominające o zachowaniu odstępu.

Naklejki podłogowe samoprzylepne, o podwyższonej odporności na ścieranie, przeznaczone do wskazania bezpiecznej odległości. Rozmiar naklejki ma szerokość 30 cm

Naklejki podłogowe zachowaj odstęp. Naklejki podłogowe zachowaj bezpieczny odstęp. Naklejki samoprzylepne z mocnym klejem. Naklejki z laminatem- możliwosć przecierania i mycia.

Naklejki z folii odblaskowej są widoczne również w nocy co niewątpliwie stanowi ich największy atut.

Druk na folii odblaskowej ma bardzo wiele zastosowań w zależności od użytej folii i podłoża na którą jest naklejana. Oferujemy wysokiej jakości druk na folii odblaskowej atramentami eko solwentowymi.

Drukujemy naklejki cięcie po obrysie jak również oklejamy twarde podłoża z grafiką wydrukowaną na folii odblaskowej.

 

900x0-towidth-100-naklejki_ciete_po_obrysie_3
Kategoria: Naklejki

Łącząc technikę druku solwentowego z techniką cięcia ploterem możemy wyprodukować naklejki o dowolnym kształcie. Możemy wyprodukować dowolny wzór naklejek na folii samoprzylepnej, a następnie wyciąć dowolny kształt w zadrukowanej folii, dzięki temu otrzymujemy pełnokolorowe naklejki o dowolnym kształcie.

600x0-towidth-100-naklejki3d-zalewane-zywica-lublin
Kategoria: Naklejki

Naklejki samoprzylepne 3D, zalane przezroczystą, poliuretanową żywicą, która nadaje jej niepowtarzalny, luksusowy, trójwymiarowy wygląd oraz zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Naklejki są drukowane na papierze lub folii i mogą mieć różne kształty. Naklejki mogą być przyklejane wewnątrz i na zewnątrz- w zależnosci od tego na czym są wydrukowane. Drukowane na papierze zaleca się użytkowanie wewnątrz, drukowane na folii - na zewnątrz. Naklejki wypukłe 3D są odporne na promieniowanie UV, wilgoć, niską, a także wysoką temperaturę.

 

 

Kategoria: Naklejki

Możliwości druku UV pozwalają na druk praktycznie na każdym podłożu, m.in. na folii przeźroczystej z użyciem białego koloru.

Nadruk UV na bezbarwnej folii z białym poddrukiem to gwarancja, że kolory będą nasycone, a napisy i grafika po przyklejeniu będzie czytelna.

Naklejki samoprzylepne drukowane na arkuszach. Naklejki mogą być cięte ręcznie po linii prostej lub cięte ploterem po obrysie do dowolnego kształtu.

 

 

naklejki-na-srebrnej-folii-szczotkowanej
Kategoria: Naklejki

Naklejki metalizowane - srebrne, złote, szczotkowane

Naklejki z folii srebrnej lub złotej szczotkowanej. Elegancki i ponadczasowy wygląd naklejek. Wysoka jakosć. Naklejki cięte po obrysie z nadrukiem czarnym lub kolorowym. Dzięki kolorom oraz szczotkowanej powierzchni imitują wygląd metalu.

Szerokie zastosowanie w reklamie oraz oznakowaniu.

Drukowane na arkuszach tuszami eko-solventowymi zapewniającymi bardzo dobrą jakosć wydruku.

kolory naklejek: złoty i srebrny

 

naklejki-wyciete-z-foli-samoprzylepnej2
Kategoria: Naklejki

Naklejki z folii ploterowej monomerycznej barwionej w masie dostępne w około 60 różnych kolorach. Naklejki wycinane ploterem, przyklejane do gładkich, czystych powierzchni.

  • naklejki dostępne w wielu intensywnych kolorach
  • możliwe matowe lub błyszczące wykończenie
  • naklejki mają bardzo długą trwałość
  • naklejenie ułatwia dodatkowa folia transportowa

Wyceń i Zamów naklejki na sklep.egoart.pl