Ramki OWZ na plakaty A4 A3 A2 B2 A1 B1

Ramki OWZ na plakaty

Solidne i estetyczne ramki aluminiowe z systemem szybkiej wymiany grafiki OWZ - otwierasz, wkładasz, zamykasz to doskonałe rozwiązanie dla firm, w których dużo się dzieje i jest potrzeba częstej aktualizacji informacji.

Estetyczne aluminiowe ramki zatrzaskowe na plakaty z błyskawiczną wymianą grafiki (system OWZ) - otwierasz profil / wkładasz grafikę / zatrzaskujesz profil. W komplecie gruba folia zabezpieczająca wydruk. Szerokość profilu ramy zatrzaskowej: 25mm

Grafikę wymienia się bez sciągania ramki. Podnosi się do góry cztery elementy, z których składa się ramka, wyciąga grafikę, wkłada nową grafikę i zamyka. Gotowe!

Genialna dla wszystkich, którzy lubią rozwiązania praktyczne i estetyczne. Idealny pomysł na zaprezentowanie dowolnej grafiki, wydruku, dyplomu czy certyfikatu. Można ją z łatwością zawiesić na ścianie, a dzięki temu iż w jej wnętrzu znajduje się gruba folia zabezpieczająca nie trzeba martwić się o to, że zawartość ulegnie uszkodzeniu. Folia ma własciwosci antyrefleksyjne więc nie odbija się od niej swiatło i grafika którą do niej włożymy jest widoczna.

Ramki dostępne są w dwóch kolorach: srebrny matowy oraz czarny.

ramka_owz_ (4)
ramka_owz_ (4)
ramka_owz_ (3)
ramka_owz_ (3)
ramka_owz_ (2)
ramka_owz_ (2)
ramka_owz_ (1)
ramka_owz_ (1)
ramka-owz-pakowanie
ramka-owz-pakowanie
ramka-owz-czarna
ramka-owz-czarna

Ramki możemy dostarczyć również z słupkami do wbicia w grunt lub do zamocowania w podłoże jak np. tabliczka parkingowa lub tabliczka informacyjna

Estetyczna ramka OWZ z anodowanego aluminium do powieszenia na ścianie. Narożniki cięte na skos pod kątem 45 stopni, szeroki profil (25 mm) w komplecie gruba folia antyrefleksyjna.
konstrukcja: aluminium anodowane. w komplecie: ramka + wkręty montażowe.

Plakaty od formatu A3 z druku wielkoformatowego w terminie już od 3 godzin w nakładach już od 1 sztuki

ramki OWZ slim

Ilość  / cena za szt.

A5

A4

A3

A2

A1

A0

B3

B2

B1

Srebrna Ramka OWZ
tak tak tak tak tak   tak tak  tak tak
Czarna Ramka OWZ   tak tak  tak  tak