Tablice rządowy fundusz inwestycji lokalnych

Tablice 60x40 cm RZĄDOWY FUNDUSZ INWESTYCJI LOKALNYCH

Tablice RZĄDOWY FUNDUSZ INWESTYCJI LOKALNYCH w rozmiarze 60x40 cm wykonujemy na zamówienie Klienta.  Każdy podmiot, który realizuje inwestycje z wykorzystaniem środków z budżetu państwa zobowiązany jest do umieszczenia tablicy pamiątkowej - unijnej. Beneficjent jest zobowiązany jest do oznaczania i informowania opinii publicznej o uzyskanym dofinansowaniu ze środków wspólnotowych.Oferujemy wykonanie tego typu tablic zgodnie z odgórnymi wytycznymi i rozporządzeniami. 

Tablica pamiątkowa może być wykonana na podłożu

  • z dibondu/plabondu - kompozytowa płyta o grubości 3 mm - (aluminium ze rdzeniem polietylenowym)
  • plexi  - bezbarwna lub biała o grubości od 3 do 8 mm
  • PCV - biała o grubości od 3 do 10 mm

Do wykonywania tablic informacyjnych wykorzystujemy bezbarwną plexi, a nadruk przyklejamy od pleców lub stosujemy nadruk UV. Na płycie kompozytowej - dibondzie wydruk jest na powierzchni tablicy, zabezpieczamy go laminatem ochronnym UV o wykończeniu matowym lub błysku, aby chronić kolory przed promieniowaniem UV oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Tablica może być przymocowana przy pomocy

  • ozdobnych dystansów (do ściany)
  • wkrętów lub wkrętów zamaskowanych ozdobnymi zaślepkami (do ściany)
  • na konstrukcjach stalowych oraz słupkach (zabetonowana w podłożu lub obciążona betonowymi krawężnikami)

Po uzyskaniu wytycznych od klienta zaprojektujemy tablicę od podstaw, zadbamy o to, aby wykonanie było staranne i estetyczne.  Ze względu na zróżnicowane wymagania co do trwałości -  wykonujemy tablice(wydruki) na dwóch rodzajach folii.  Możemy zaproponować wykorzystanie innych materiałów jeśli tablica ma docelowo znajdować się wewnątrz budynku.