Oklejanie witryn

Witryna  oklejona barwną grafiką przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Nośnik ten pozwala również wyróżnić daną firmę na tle innych firm. Oklejona witryna stanowi formę reklamy oraz może informować o aktualnej wyprzedaży, promocji, itp. W przypadku witryn narażonych na duże nasłonecznienie, grafika blokuje nadmiar słońca wpadającego do sklepu chroniąc towary. Często także pozwala obniżyć temperaturę panującą w lokalu, szczególnie w słoneczne dni.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalizm wykonywanych usługi oklejania szyb i witryn

Potrzebujesz oferty?  Napisz e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Zadzwoń: 81 467 02 44
Witryny wyklejamy różnymi foliami w technikach pozwalających otrzymać założony efekt, dopasowanych do potrzeb: 
800x0-towidth-100-oklejanie-witryn-folia-z-grafika-kolorowa-lublin
Cena od: 56,00 zł / m2

Witryny oklejamy pełnym arkuszem folii zadrukowanej ploterem wielkoformatowym do druku w dużym formacie. Folie można nakleić na całą szybę lub jej część wg opracowanego projektu, możemy także wyciąć dowolny kształt. Folia występuje w kolorze białym oraz bezbarwnym. Dodatkowo folię można zabezpieczyć laminatem foliowym UV (wykończenie połysk lub mat). Chroni on wydruki przed blaknięciem oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi.   

1280x0-towidth-100-oklejanie-witryn-wydrukiem-od-wewnatrz
Cena od: 70,00 zł / m2

Folia jest naklejana od wewnątrz, dzięki temu jest zabezpieczona szybą, co chroni ją przed zniszczeniem (jest zabezpieczona np. przed graffiti). Uzyskujemy efekt połysku grafiki, gdyż słońce odbija się od szyby. Technika te jest przez nas stosowana w przypadku miejsc, gdzie reklama jest narażona na akty wandalizmu. Jest także dobrym rozwiązaniem w przypadku witryn z utrudnionym dostępem od zewnątrz, np. bardzo wysoko położonych.

W zależności od przygotowanego projektu - możemy zakleić całą witrynę lub jej część.

600x0-towidth-100-oklejanie-witryn-lublin-sts-folia-ploterowa
Cena od: 55,00 zł / m2

Nie zaklejamy całych szyb, wycinamy napisy i elementy w foliach o różnych kolorach, tworząc czytelną ciekawą reklamę. Folie ploterowe charakteryzują się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych, zachowując jednolity, intensywny kolor.

2017-04-26 08.41.13
Cena od: 60,00 zł / m2

Folia one way vision jest perforowana (specjalnie podziurkowana - siatka), przeznaczona na szyby, posiada małe otwory równomiernie rozmieszczone. Po zadrukowaniu i oklejeniu na witrynę, szybę pomieszczenia czy pojazdu powstaje efekt lustra weneckiego co daje efekt półprzepuszczalności.

931x0-towidth-100-oklejanie-szyb-folia-szroniona-legatis-lublin
Cena od: 56,00 zł / m2

Folia można naklejać po całości szyby lub w jej części, z folii można wycinać ploterem dowolne kształty i napisy. Może być naklejana od wewnątrz i od zewnątrz. Folia naklejona na szyby daje efekt mrożonego szkła, piaskowanej szyby. Folia rozprasza światło, świetnie nadaje się do biur, gabinetów lekarskich, banków, klinik, znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagana jest elegancja i prestiż. Z powodzeniem można ją łączyć z innymi rodzajami folii, otrzymując niebanalne efekty. 

KONTAKT

info@egoart.pl

Lubelskie, Świdnik
ul. Olimpijczyków 48

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI

Płatność przelewem

przelewem

Płatność kartą

kartą

Gotówką

gotówką

Zapłać PayPalem

pay pal

Tpay

online