Druki wyborcze

Firma EGO ART jest doświadczonym i sprawdzonym dostawcą materiałów informacyjnych oraz promocyjnych dla komitetów wyborczych w trakcie kampanii wyborczych w kraju. Obsługiwaliśmy zarówno kampanie w wyborach samorządowych jak również w wyborach do Parlamentu a także wyborach na Prezydenta RP.

Jesteśmy przygotowani zarówno na dostawy dla sztabów lokalnych jak również na potrzeby centralnych kampanii krajowych. Oferujemy wyjątkowo niskie ceny druku dla kompleksowych zamówień przez komitety wyborcze. Znając logistyczne realia w trakcie kampanii wyborczych, zamówienia tego typu traktujemy priorytetowo, tak, aby materiały wyborcze zawsze zostały dostarczone na czas.

W przypadku kampanii wyborczych, zlecenia na potrzeby sztabów są przez nas traktowane priorytetowo, a czas dostawy od momentu przekazania materiałów do druku wynosił zwykle 2 do 4 dni roboczych!

Na potrzeby kampanii wyborczych wykonujemy

  • Ulotki wyborcze
  • Plakaty wyborcze
  • Afisze wyborcze
  • Banery wyborcze przystosowane wg potrzeb sztabów wyborczych
  • Wizytówki i kalendarzyki
  • Gadżety wyborcze ( np. długopisy, zapalniczki, kalendarze,  i inne)
  • Koszulki wyborcze

W ramach posiadanych możliwości dla komitetów wyborczych zapewniamy także przygotowanie wszelkich projektów graficznych do druku


Zachęcamy do wysyłania zapytań na druki wyborczej właśnie do naszej firmy. Gwarantujemy Państwu priorytetowe potraktowanie Państwa zapytań, specjalne oferty cenowe przygotowane indywidualnie pod potrzeby Państwa sztabów wyborczych oraz wysoką jakość dostarczanych materiałów. Informujemy, iż wszelkie zlecenia wyborcze w naszej drukarni należy opłacić z góry lub przy odbiorze towaru. Nie udzielamy odroczonych terminów płatności.

Jak podjąć współpracę?

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 81 467 02 44 w dni powszednie od 10:00 do 18:00, zapytania w sprawie obsługi w trakcie kampanii wyborczych można także wysyłać codziennie na  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta jest skierowana do lokalnych komitetów z miast Lublin, Świdnik, Łęczna ale także drogą wysyłkową w całej polsce