Druki wyborcze, Banery wyborcze

Firma EGO ART jest doświadczonym i sprawdzonym dostawcą materiałów informacyjnych oraz promocyjnych dla komitetów wyborczych w trakcie kampanii wyborczych w kraju. Obsługiwaliśmy zarówno kampanie w wyborach samorządowych jak również w wyborach do Parlamentu, a także wyborach na Prezydenta RP.  Wybory Samorządowe 2024 r. Głosowanie odbędzie się już 7 kwietnia 2024 r

Jesteśmy przygotowani zarówno na dostawy dla sztabów lokalnych jak również na potrzeby centralnych kampanii krajowych. Oferujemy wyjątkowo niskie ceny druku dla kompleksowych zamówień przez komitety wyborcze. Znając logistyczne realia w trakcie kampanii wyborczych, zamówienia tego typu traktujemy priorytetowo, tak, aby materiały wyborcze zawsze zostały dostarczone na czas.

W przypadku kampanii wyborczych, zlecenia na potrzeby sztabów są przez nas traktowane priorytetowo, a czas dostawy od momentu przekazania materiałów do druku wynosił zwykle 2 do 4 dni roboczych!

Na potrzeby kampanii wyborczych wykonujemy

 

Zamów on-line:

 Banery wyborcze
baner-wyborczy-sklep-zamow

Ulotki wyborcze

Naklejki wlepki wyborcze

Plakaty wyborcze

W ramach posiadanych możliwości dla komitetów wyborczych zapewniamy także przygotowanie wszelkich projektów graficznych do druku


Zachęcamy do korzystania z naszego sklepu on-line: https://www.sklep.egoart.pl/
lub do wysyłania zapytań na druki wyborcze do naszej firmy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gwarantujemy Państwu priorytetowe potraktowanie Państwa zapytań, specjalne oferty cenowe przygotowane indywidualnie pod potrzeby Państwa sztabów wyborczych oraz wysoką jakość dostarczanych materiałów.

Informujemy, iż wszelkie zlecenia wyborcze w naszej drukarni należy opłacić z góry lub przy odbiorze towaru. Nie udzielamy odroczonych terminów płatności.

Jak podjąć współpracę?
Zachęcamy do korzystania z naszego sklepu on-line: https://www.sklep.egoart.pl/ gdzie można wycenić i zamówić interesujące Państwa materiały o dowolnej porze.
W razie potrzeby prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny - numery dostępne w zakładce kontakt.
Jesteśmy dostępni pod telefonami w dni powszednie od 8:00 do 16:00, zapytania w sprawie obsługi w trakcie kampanii wyborczych można także wysyłać przez e-mail.

Oferta jest skierowana do lokalnych komitetów z miast Lublin, Świdnik, Łęczna, Krasnystaw, Milejów, Krasnik ale także drogą wysyłkową w całej Polsce