Potykacze, koziołki

potykacz-reklamowy-koziolek-A1-A2-B1-lublin

Dwustronny, zewnętrzny potykacz umożliwiający umieszczenie grafiki w rozmiarze A1, A2 oraz B1.

  • Fantastyczna jakość w stosunku do ceny.
  • Ocynkowane stalowe podłoże sprawia, że produkt jest niezwykle wytrzymały i stabilny.
  • Do stosowania na zewnątrz lub wewnątrz.
  • Umożliwia zamontowanie plakatu w rozmiarze A1/A2/B1.
  • Solidny i wytrzymały.
  • Dwustronna rama zatrzaskowa.
drewniany-koziolek-z-tablica-do-pisania-do-pubu-restauracji

Interesująca, drewniana tablica idealna do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych w pubach i w restauracjach. Do tablicy pasuje zestaw 4 kolorowych mazaków (opcjonalnie).

potykacz_slim-tani_naroża_ścięte

Ekonomiczna wersja potykacza aluminiowego z grafiką w systemie OWZ (otwórz wyjmij zamknij - błyskawiczna wymiana plakatu) Narożniki są ścięte na skos 45 stopni, profil ramy plakatu ma szerokość 25 mm. W zestawie folia antyrefleksyjna. Konstrukcja to aluminium anodowane. Zalecane stosowanie wewnątrz budynków.

potykacz-aluminiowy_OWZ_alu32

Potykacz ALU 32 – profil 32mm, czyli sprawdzony sposób na nieprzeciętne przekazanie marketingowego komunikatu – w dobrym stylu! Potykacz występuje w 3 wersjach wielkości plakatu: B2 A1 B1. Bez względu na to jakiego rodzaju wydruk zostanie w nim umieszczony, nie trzeba się martwić o jego ewentualne uszkodzenie, bowiem póki znajduje się wewnątrz systemu ramek OWZ to będzie odpowiednio zabezpieczony grubą folią. Na uwagę zasługuje też możliwość dwustronnej ekspozycji plakatów, a jak wiadomo takiego rodzaju ramki i potykacze przyciągają wzrok najbardziej.

potykacz-zewnetrzny-heavy-a1-b1-owz-na-stalowych-nogach

Dwustronny potykacz zewnętrzny obciążony stalowymi nogami. System ramek OWZ. W komplecie gruba folia zabezpieczająca wydruk.