Wizytówki

Wizytówki i karty biznesowe - artykuł pierwszej potrzeby w wachlarzu materiałów poligraficznych firmy. W dzisiejszych czasach rzecz niezbędna. Pozwala przekazać klientowi najważniejsze informacje -  czyli dane kontaktowe naszej firmy. Jest pierwszym elementem, który reprezentuje wizerunek firmy. Wizytówki firmowe oraz karty biznesowe zazwyczaj zawierają dane teleadresowe. Ubrane w ciekawą formę zachęcą klienta do kontaktu.

Wizytówki drukujemy w dwóch formatach - tradycyjnym 90 mm x 50 mm oraz formacie Eurostandard 85 mm x 55 mm. 
Karty biznesowe to też forma wizytówki. Jest formatu 85 mm x 55 mm, dodatkowo ma zaokrąglone rogi. Karty biznesowe zalaminowane jednostronnie często wykorzystywane są jako kupony, karnety czy metki. Dzięki laminowaniu jednostronnemu można po nich pisać lub stawiać pieczątki. 

oferta

projekty graficzne

cosmetic_art_wizytowka
cosmetic_art_wizytowka
djmarzio_wizytowka
djmarzio_wizytowka
djmike_group_wizytowka
djmike_group_wizytowka
Polish_Man_nad_Van_wizytówka_85x55_projekt
Polish_Man_nad_Van_wizytówka_85x55_projekt
djmike_wizytowka
djmike_wizytowka
Europiek-new_wizytowka
Europiek-new_wizytowka
midori-karta-biznesowa
midori-karta-biznesowa
Floks_wizytowka
Floks_wizytowka
garden-inspiration_wizytowka
garden-inspiration_wizytowka
gorace_zelazko_wizytowka
gorace_zelazko_wizytowka
stylowepodlogil_wizytowka
stylowepodlogil_wizytowka
jurnas_wizytowka
jurnas_wizytowka
kaw_bar_wizytowka
kaw_bar_wizytowka
kino5d_wizytowka
kino5d_wizytowka
madix
madix
przembud_wizytowka
przembud_wizytowka
radbud_wizytowka
radbud_wizytowka
swidniczanka_wizytowka
swidniczanka_wizytowka
vital-dent_wizytowka
vital-dent_wizytowka
estes-karta-biznesowa
estes-karta-biznesowa

 

 

rabaty

Ilość kompletów
RABAT od cen w cenniku
  dotyczy wizytówek: ekonomiczne - Eko, laminowane - Standard, składanych
od 3-4 kompletów 20% rabatu
od 5 do 9 kompletów 25% rabatu
od 10 kompletów 30% rabatu

wizytowka-eco-85x55-90x50
Cena od: 45,00 zł netto

Wizytówki spełniają dwie podstawowe funkcje: informacyjną oraz wizerunkową.

Nadrzędne informacje na wizytówkach to dane adresowe, kontaktowe, pozycja w firmie oraz logo. Dodatkowe dane jakie mogą się znaleźć to krótki opis obszaru działalności firmy, usług jakie oferuje klientom.

Wizytówki wręczamy zwykle podczas pierwszych spotkań z klientami i partnerami biznesowymi. Dobrze zaprojektowane wizytówki odzwierciedlają charakter prowadzonej działalności. W przypadku wizytówek eko- czyli bez dodatkowych uszlachetnień - kluczową rolę spełnia projekt na który składa się czytelne rozmieszczenie treści oraz kolorystyka.

Wizytówki w standardowych formatach 90x50 i 85x55 mm, drukowane na kartonie dwustronnie powlekanym 350g.

Nakład od 100 szt.

Termin 1-2 dni

900x0-towidth-100-swidniczanka_wizytowka
Cena od: 85,00 zł netto

Wizytówki jednostronne lub dwustronne w formatach 90x50 i 85x55 oraz 90x55 mm, na kartonie dwustronnie powlekanym o gramaturze 350g, dodatkowo zalaminowane dwustronnie folią błyszczącą lub matową.

Nakład od 250 szt.

Termin 3-5 dni

wizytowka-skladana-90x50
Cena od: 155,00 zł netto

Wizytówki składane powszechnie stosowane są jako wizytówki firmowe w branży usług, są też z powodzeniem wykorzystywane jako karnety, zaproszenia, kupony promocyjne i bilety. Niewielkie rozmiary sprawiają, że znajdują one bardzo wiele zastosowań. Jeśli na wizytówce chcesz przekazać dużo informacji spodobają Ci się nasze wizytówki składane. Wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. 

Nakład od 250 szt.

Termin 6-7 dni

wizytowka-soft-mat

Dwustronne wizytówki z folią soft touch są niebanalne. Atutem takich wizytówek jest aksamitna w dotyku oraz matowa powierzchnia. Są to wizytówki, które odbieramy dodatkowo zmysłem dotyku. To może być kluczowe przy chęci wywarcia dobrego wrażenia. Już od dawna wiadomo, że warto sięgać po różne srodki wyrazu, rozbudzać zmysły, aby zwrócić na siebie uwagę klienta.

Wizytówki firmowe spełniają funkcje: informacyjną oraz wizerunkową. Dobrze zaprojektowane i starannie wykonane wizytówki pozwalają wyróżnić się oraz dać się zapamiętać.

Wizytówki jednostronne lub dwustronne w standardowych formatach 90x50 i 85x55 mm, na kartonie dwustronnie powlekanym o gramaturze 350g, zalaminowane folią soft touch.

Nakład od 250 szt.

Termin 3-5 dni

wizytówki-z-lakierem-uv

Wizytówki firmowe spełniają dwie podstawowe funkcje: informacyjną oraz wizerunkową. Dobrze zaprojektowane i starannie wykonane pozwolą wyróżnić się, zwrócić na siebie uwagę.

Podstawowe informacje jakie powinny znaleźć się na wizytówkach to dane adresowe, kontaktowe, pozycja w firmie oraz logo. Wizytówki wręczamy zwykle podczas pierwszych spotkań z klientami lub partnerami biznesowymi. Eleganckie wizytówki mogą sprawić, że zostaniemy zapamiętani i zrobimy dobre wrażenie.

Dwustronne wizytówki pokryte folią soft touch, uszlachetnione punktowym lakierem UV wyglądają niebanalnie. Atutem takich wizytówek jest aksamitna w dotyku, matowa powierzchnia kontrastująca z błyszczącymi elementami pokrytymi wybiórczo lakierem UV.

Wizytówki dwustronne w standardowych formatach 90x50 lub 85x55 mm, drukowane na kartonie 350g, zalaminowane folią soft touch, dodatkowo uszlachetnione punktowym lakierem UV jednostronnie.

Nakład od 250 szt.

Termin 4-6 dni

wizytówki-z-lakierem-uv-3d

Wizytówki z dwustronną folią uszlachetnione punktowym lakierem 3D to produkt dla klientów wymagających. Wizytówka taka wyróżnia firmę podkreslając jej profesjonalizm i dbałosć o detale.

To doskonałe rozwiązanie dla firm, które pragną położyć nacisk na prestiż, wysoki poziom oferowanych usług lub luksusowych towarów. Dwustronna wizytówka zalaminowana matową folią i punktowym lakierem 3D jest niebanalna. Jej walor to matowa przyjemna w dotyku folia kontrastująca z połyskliwymi elementami lakieru 3D. Lakier ten jest wyczuwalny pod palcami, tak więc jest to produkt, który odbieramy dodatkowo zmysłem dotyku.

Najistotniejsze informacje, które powinny się znaleźć na wizytówce to dane teleadresowe, nazwisko, pozycja w firmie oraz logo- jako istotny element identyfikacji wizualnej.

Wizytówki jednostronne lub dwustronne w standardowych formatach 90x50 lub 85x55 mm, drukowane na kartonie 350g, zalaminowane folią mat, dodatkowo uszlachetnione jednostronnym punktowym lakierem UV 3D dającym efekt wypukłości.

Nakład od 250 szt.

Termin 4-6 dni

wizytówki_creative

Wizytówki jednostronne lub dwustronne w standardowych formatach 90x50 lub 85x55 mm, drukowane na papierach ozdobnych z możliwością druku koloru białego.

Nakład od 100 szt.

Termin 3-4 dni

wizytówki_plastikowe_bialy-plastik

Wizytówki wykonane z plastiku, ze względu na użyty materiał, są najbardziej trwałe. Do druku wizytówek plastikowych używamy tworzyw sztucznych PVC i PP, a nadruk na nich jest wykonywany w technologii bezwodnego druku offsetowego UV. Posiadamy wizytówki o grubości 0,5 mm lub 0,7 mm (grubość karty kredytowej). Jako nieliczni na rynku możemy zaoferować także wizytówki przezroczyste o grubości 0,5 mm. Wizytówki takie są odporne na zniszczenia i zarysowania, co szczególnie cenią Klienci.

Nakład od 500 szt.

Termin 5-9 dni

karty-biznesowe-1

Wizytówki jednostronne lub dwustronne z zaokrąglonymi narożnikami o wymiarach 85x54 mm, drukowane na kartonie dwustronnie powlekanym 350g lub 700g, uszlachetnione dwustronnie folią matową lub błyszczącą. Opcją dodatkową jest zrobienie w nich otworów o średnicy 5mm.

Doskonałe jako karty rabatowe, karty stałego Klienta, wizytówki firmowe, kalendarzyki, przywieszki, metki, wejściówki, mapki dojazdowe itp.

Nakład od 250 szt.

karta_rabatowa_satori_sushi

Karty biznesowe (rabatowe, lojalnościowe) z dwustronnym drukiem CMYK z zaokrąglonymi narożnikami o wymiarach 85x54 mm, drukowane na kartonie dwustronnie powlekanym 300g, uszlachetnione jednostronnie folią błyszczącą. Opcją dodatkową jest zrobienie w nich otworów o średnicy 5mm.

Doskonałe jako karty rabatowe do zbierania np. pieczątek lub podpisów.

Nakład od 500 szt.

Termin 4-5 dni

gal_wizytki_zlocenie_01

Wizytówki z lakierem UV 3D + złocenie lub srebrzenie, które dzięki swojej unikalnej strukturze oddziałowują zarówno na zmysł wzroku, jak i dotyku. Złocone/srebrzone elementy przyciągną wzrok i ożywią Twój projekt, który teraz z każdej perspektywy będzie robił piorunujące wrażenie!

Nakład od 250 szt.

Termin 3-5 dni

wizytóki_multiloft_grube-warstwowe

Znudziły Ci się tradycyjne wizytówki? Spróbuj MultiLoft! Wizytówki MultiLoft składają się z trzech sklejonych ze sobą warstw papieru. Zewnętrzne warstwy (Sheets) są w kolorze białym ‒ do wyboru trzy rodzaje podłoża: naturalna biel (lekko wpadająca w ecru), zwyczajny biały karton oraz biel atłasowa (najjaśniejsza, papier o całkowicie gładkiej fakturze).
Pomiędzy nimi znajduje się warstwa kartonu barwionego w masie (Insert) - oferujemy aż 14 kolorów. Zamiast barwnego kartonu, jako Insertu możemy użyć również któregoś z trzech białych podłoży.

Nakład od 50 szt.

Termin 2-3 dni