Wizytówki

Wizytówki i karty biznesowe - artykuł pierwszej potrzeby w wachlarzu materiałów poligraficznych firmy. W dzisiejszych czasach rzecz niezbędna. Pozwala przekazać klientowi najważniejsze informacje -  czyli dane kontaktowe naszej firmy. Jest pierwszym elementem, który reprezentuje wizerunek firmy. Wizytówki firmowe oraz karty biznesowe zazwyczaj zawierają dane teleadresowe. Ubrane w ciekawą formę zachęcą klienta do kontaktu.

Wizytówki drukujemy w dwóch formatach - tradycyjnym 90 mm x 50 mm oraz formacie Eurostandard 85 mm x 55 mm. 
Karty biznesowe to też forma wizytówki. Jest formatu 85 mm x 55 mm, dodatkowo ma zaokrąglone rogi. Karty biznesowe zalaminowane jednostronnie często wykorzystywane są jako kupony, karnety czy metki. Dzięki laminowaniu jednostronnemu można po nich pisać lub stawiać pieczątki. 

oferta

projekty graficzne

cosmetic_art_wizytowka
cosmetic_art_wizytowka
djmarzio_wizytowka
djmarzio_wizytowka
djmike_group_wizytowka
djmike_group_wizytowka
Polish_Man_nad_Van_wizytówka_85x55_projekt
Polish_Man_nad_Van_wizytówka_85x55_projekt
djmike_wizytowka
djmike_wizytowka
Europiek-new_wizytowka
Europiek-new_wizytowka
midori-karta-biznesowa
midori-karta-biznesowa
Floks_wizytowka
Floks_wizytowka
garden-inspiration_wizytowka
garden-inspiration_wizytowka
gorace_zelazko_wizytowka
gorace_zelazko_wizytowka
stylowepodlogil_wizytowka
stylowepodlogil_wizytowka
jurnas_wizytowka
jurnas_wizytowka
kaw_bar_wizytowka
kaw_bar_wizytowka
kino5d_wizytowka
kino5d_wizytowka
madix
madix
przembud_wizytowka
przembud_wizytowka
radbud_wizytowka
radbud_wizytowka
swidniczanka_wizytowka
swidniczanka_wizytowka
vital-dent_wizytowka
vital-dent_wizytowka
estes-karta-biznesowa
estes-karta-biznesowa

cennik druku

pdf

CENNIK druku Wizytówek i Kart Biznesowych

Rozmiar: 237.13 kb
Odsłon : 1308

rabaty

Ilość kompletów
RABAT od cen w cenniku
  dotyczy wizytówek: ekonomiczne - Eko, laminowane - Standard, składanych
od 3-4 kompletów 25% rabatu
od 5 do 9 kompletów 30% rabatu
od 10 kompletów 35% rabatu

wizytowka-eco-85x55-90x50
Cena od: 25,00 zł netto

Wizytówki w standardowych formatach 90x50 i 85x55 mm, drukowane na kredzie o gramaturze 300g, bez dodatkowych uszlachetnień.

Nakład od 100 szt.

Termin 1-2 dni

900x0-towidth-100-swidniczanka_wizytowka
Cena od: 85,00 zł netto

Wizytówki jednostronne lub dwustronne w formatach 90x50 i 85x55 oraz 90x55 mm, na kartonie dwustronnie powlekanym o gramaturze 350g, dodatkowo zalaminowane dwustronnie folią błyszczącą lub matową.

Nakład od 250 szt.

Termin 3-5 dni

wizytowka-skladana-90x50
Cena od: 155,00 zł netto

Wizytówki składane powszechnie stosowane są jako wizytówki firmowe w branży usług, są też z powodzeniem wykorzystywane jako karnety, zaproszenia, kupony promocyjne i bilety. Niewielkie rozmiary sprawiają, że znajdują one bardzo wiele zastosowań. Jeśli na wizytówce chcesz przekazać dużo informacji spodobają Ci się nasze wizytówki składane. Wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. 

Nakład od 250 szt.

Termin 6-7 dni

wizytowka-soft-mat

Wizytówki jednostronne lub dwustronne w standardowych formatach 90x50 i 85x55 mm, na kartonie dwustronnie powlekanym o gramaturze 350g, zalaminowane lakierem soft touch.

Nakład od 250 szt.

Termin 7-8 dni

wizytówki-z-lakierem-uv

Wizytówki dwustronne w standardowych formatach 90x50 lub 85x55 mm, drukowane na kartonie 350g, zalaminowane folią soft touch, dodatkowo uszlachetnione punktowym lakierem UV.

Nakład od 250 szt.

Termin 7-8 dni

wizytówki-z-lakierem-uv-3d

Wizytówki jednostronne lub dwustronne w standardowych formatach 90x50 lub 85x55 mm, drukowane na kartonie 350g, zalaminowane folią mat, dodatkowo uszlachetnione jednostronnym punktowym lakierem UV 3D dającym efekt wypukłości.

Nakład od 250 szt.

Termin 7-8 dni

wizytówki_creative

Wizytówki jednostronne lub dwustronne w standardowych formatach 90x50 lub 85x55 mm, drukowane na papierach ozdobnych z możliwością druku koloru białego.

Nakład od 100 szt.

Termin 3-4 dni

wizytówki_plastikowe_bialy-plastik

Wizytówki wykonane z plastiku, ze względu na użyty materiał, są najbardziej trwałe. Do druku wizytówek plastikowych używamy tworzyw sztucznych PVC i PP, a nadruk na nich jest wykonywany w technologii bezwodnego druku offsetowego UV. Posiadamy wizytówki o grubości 0,5 mm lub 0,7 mm (grubość karty kredytowej). Jako nieliczni na rynku możemy zaoferować także wizytówki przezroczyste o grubości 0,5 mm. Wizytówki takie są odporne na zniszczenia i zarysowania, co szczególnie cenią Klienci.

Nakład od 500 szt.

Termin 5-9 dni

karty-biznesowe-1

Wizytówki jednostronne lub dwustronne z zaokrąglonymi narożnikami o wymiarach 85x54 mm, drukowane na kartonie dwustronnie powlekanym 350g, uszlachetnione dwustronnie folią matową lub błyszczącą. Opcją dodatkową jest zrobienie w nich otworów o średnicy 5mm.

Doskonałe jako karty rabatowe, karty stałego Klienta, wizytówki firmowe, kalendarzyki, przywieszki, metki, wejściówki, mapki dojazdowe itp.

Nakład od 250 szt.

Termin 6-7 dni

karta_rabatowa_satori_sushi

Wizytówki jednostronne lub dwustronne z zaokrąglonymi narożnikami o wymiarach 85x54 mm, drukowane na kartonie dwustronnie powlekanym 350g, uszlachetnione jednostronnie folią błyszczącą. Opcją dodatkową jest zrobienie w nich otworów o średnicy 5mm.

Doskonałe jako karty rabatowe do zbierania np. pieczątek lub podpisów.

Nakład od 250 szt.

Termin 6-7 dni

gal_wizytki_zlocenie_01

Wizytówki z lakierem UV 3D + złocenie lub srebrzenie, które dzięki swojej unikalnej strukturze oddziałowują zarówno na zmysł wzroku, jak i dotyku. Złocone/srebrzone elementy przyciągną wzrok i ożywią Twój projekt, który teraz z każdej perspektywy będzie robił piorunujące wrażenie!

Nakład od 250 szt.

Termin 3-5 dni

wizytóki_multiloft_grube-warstwowe

Znudziły Ci się tradycyjne wizytówki? Spróbuj MultiLoft! Wizytówki MultiLoft składają się z trzech sklejonych ze sobą warstw papieru. Zewnętrzne warstwy (Sheets) są w kolorze białym ‒ do wyboru trzy rodzaje podłoża: naturalna biel (lekko wpadająca w ecru), zwyczajny biały karton oraz biel atłasowa (najjaśniejsza, papier o całkowicie gładkiej fakturze).
Pomiędzy nimi znajduje się warstwa kartonu barwionego w masie (Insert) - oferujemy aż 14 kolorów. Zamiast barwnego kartonu, jako Insertu możemy użyć również któregoś z trzech białych podłoży.

Nakład od 50 szt.

Termin 2-3 dni

Wzornik Oracal 641
Wzornik Oracal 551
Wzornik Oracal 8500
Wzornik Oracal 8300 - folie witrażowe
Wzornik Avery 500