Wymiana oświetlenia na ledy w reklamach kasetonach Lublin

Wymiana oświetlenia na ledy w kasetonie i literach świcących, serwis

Oferujemy usługi w zakresie wymiany oświetlenia w reklamach (np. rury, świetlówki) na nowoczesne energooszczędne oświetlenie LED. Wymiany dokonujemy we wszystkich kasetonach reklamowych (banerach) nie zależnie od wymiarów. Wymieniamy oświetlenie w kasetonach w profilu aluminiowym, kasetonach z dibondu i z napinanym banerem. Nowoczesne rozwiązanie pozwala zmniejszyć nie tylko pobór energii elektrycznej ale też uniknąć kosztownych serwisów polegających na otwieraniu kasetonu i wymianie zużytych świetlówek. Oświetlenie ledowe które oferujemy może pracować w temp. -30 do +50 stopni oraz jest odporne na wilgoć, deszcz. 

Gwarancja producenta na modułu których używamy to aż 5 lat.
Gwarancja na zasilacze od 3 do 7 lat.

moduly-led-w-kasetonie-aluminiowym-lublin
moduly-led-w-kasetonie-aluminiowym-lublin
moduly-led-w-kasetonie
moduly-led-w-kasetonie
moduly-led-w-literach-3d-wymiana-serwis-lublin
moduly-led-w-literach-3d-wymiana-serwis-lublin
zasilacze-led-w-kasetonie-wymiana-serwis-lublin
zasilacze-led-w-kasetonie-wymiana-serwis-lublin
Modul-LED
Modul-LED

Twój kaseton reklamowy nie świeci bądź mruga? Napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i umów się na wycenę serwisu.

Na cenę serwisu wymiany oświetlenia w reklamie składa się usługa wymiany, koszt modułów LED i zasilaczy. W zależności od rodzaju i wielkości kasetonu cena waha się od 150 zł netto, moduły od 3 zł netto / szt  (z 5 letnią gwarancja, 60 tys. godzin świecenia) i zasilacze od 70 zł netto.

Nasz główny obszar serwisu reklam to Lublin, Świdnik, Chełm, Puławy, Zamość, Łęczna i okolice (Lubelskie) - lecz nie odmawiamy zleceń z innej części kraju.