Druk na płótnie - canvasie do obrazów

Liczba odwiedzin: 4413

Obrazy na płótnie od zawsze zdobiły mieszkania. Obrazy na wydrukowane na płótnie canvas dodają charakteru wnętrzu i podkreślają jego styl. Drukowane obrazy uwieczniają również ważne momenty w naszym życiu. Możemy wydrukować obraz z Państwa zdjęcia. Druk obrazów na płótnie canvas jest doskonałym pomysłem na oryginalny i niepowtarzalny prezent z okazji ślubu, rocznicy, urodzin i wielu innych.

Płótna canvas to tkaniny przeznaczone do druku różnymi metodami. My drukujemy na płótnie tuszami eko-solwentowymi. Płótno canvas to tkanina imitująca malarskie płótno stosowane przez artystów.

Tkanina umożliwia szybkie wchłanianie atramentów w głąb powłoki dzięki czemu barwniki nie rozlewają się na boki, w efekcie uzyskujemy precyzyjny wydruk. Nadruki na tych tkaninach  charakteryzują się dużą intensywnością barw, ostrością. Idealnie imitują malowane obrazy, reprodukcje dzieł sztuki malarskiej oraz tkaniny artystyczne.

Druk na płótnie canvas, druk na dowolny wymiar lub kilka standardowych wymiarów wydruku. Możliwość nabicia wydruku na ramę.

Wydruk na płótnie canvas to alternatywa dla tradycyjnych obrazów. Druk obrazów ze stocków lub zdjęcia klienta.

Tworzywo o strukturze płótna, druk ekosolwentowy zapewniający bardzo wysoką jakość wydruku. Maksymalna szerokość wydruku 150cm (dotyczy krótszego boku obrazu)

Zapytaj o produkt