Napisy z plexi lustrzanej

Napisy na ścianę lustrzane

Lustrzane napisy na scianę do niebanalny sposób na wypełnienie pustej przestrzeni, ozdobienie mieszkania lub lokalu usługowego.

Napisy w kolorze złotego i srebrnego lustra pozwolą zabłysnąć każdemu wnętrzu oraz go ożywią. To nowoczesna dekoracja umożliwiająca dodatkowo personalizację i podkreslenie naszego stylu. Napisy mogą służyć jako ozdoba w mieszkaniach, domach oraz również w lokalach usługowych. Są doskonałym pomysłem na niepowtarzalny prezent.  Może to być imię, imię dziecka lub inny motyw ważny w życiu osoby obdarowanej. Napisy w sposób błyskotliwy zdobią każde wnętrze:sypialnię, salon, garderobę, kuchnię, mogą również witać mieszkańców i znajomych przy wejsciu.

Wykonujemy napisy indywidualnie na zamówienie klienta ze złotej lub srebrnej plexi. Grubosć takiej dekoracji wynosi 3mm. Wysokosć i Grubosć jest ustalana indywidualnie. Wykorzystujemy ozdobne lub proste fonty - w zależnosci od preferencji klienta. Do zamówień dołączamy szablon montażowy umożliwiający samodzielny montaż napisu (dotyczy napisów składających się z kilku elementów). Litery są podklejone dwustronną tasmą samoprzylepną, a ich powierzchnia zabezpieczona folią ochronną.