Oklejanie szyb balkonowych Lublin Chełm Zamość

Oklejanie szyb balkonowych

Opis usługi

Przeszklony balkon jest bardzo nowoczesny i estetyczny, przepuszcza dużo światła, ale znacznie ogranicza prywatność. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku może być oklejenie szyb balkonowych folią imitującą szkło trawione. Folia ogranicza widoczność z zewnątrz będąc jednocześnie jego ozdobą. Szyby na balkonie mogą być oklejane w całości lub z wyciętym ploterowo dowolnym wzorem. Dekoracja może być dopasowana do stylu w jakim urządzone jest mieszkanie. Dzięki takiej dekoracji balkon nabiera nowego charakteru, zapewniając potrzebną każdemu intymność podczas relaksowania się na balkonie. Folia wycinana jest na wymiar więc jesteśmy w stanie okleić wszystkie szklane balkony lub wykonać nietypowe oklejenie dekoracyjne.

Oklejanie balkonów przed i po efekt
Kolejną zaletą stosowania foli do oklejania balkonów jest dość duży stopień przepuszczalności światła. Folia nie zaciemni mieszkania i co za tym idzie nie wpłynie niekorzystnie na komfort mieszkania. Ponadto zabezpiecza szyby przed ewentualnymi zarysowaniami.

Stosujemy dwie metody montażu: pełna aplikacja na gładkich szybach balkonu lub aplikacja z wycinaniem uchwytów przytrzymujących szyby. Sposób aplikacji często wynika z konstrukcji szyb balkonowych lub od wizji klienta.
 

Rodzaje folii

 

 
folia

Frosted Lite

Cristal

Dusted

 

barwa mrożona srebrzysta szara  
maksymalna szerokość bez łączeń 158 cm 120 cm 120 cm  
trwałość minimalna
przy aplikacji wewnętrznej
5 lat 9 lat 9 lat  
trwałość minimalna
przy aplikacji zewnętrznej
3 lata  5 lat  5 lat  
 cena        

Galeria realizacji

Wzornik folii