Wyślij zapytanie

Tabliczki grawerowane

Grawerowane tablice, tabliczki na drzwi i stojące, tabliczki opisowe i znamionowe, tabliczki na drzwi wykonujemy za pomocą precyzyjnego lasera CO2, który pozwala na wykonanie bardzo drobnych znaków i liter. Wykonujemy zarówno małe tabliczki opisowe dla różnych maszyn i urządzeń, identyfikatory jak i duże tablice -np. certyfikaty, dyplomy, tablice pamiątkowe itp.

Grawerowanie polega na spaleniu wierzchniej warstwy materiału z grawerowanego elementu przez strumień światła emitowany przez laser. W ten sposób odsłaniana jest druga-podstawowa warstwa płyty będąca w kolorze kontrastowym do warstwy wierzchniej. To jaki kolor będzie miał grawer zależy od wybranego materiału.

Laminaty są specjalnymi tworzywami z barwioną powierzchnią. Ilość dostępnych kolorów jest ograniczona - dostępne można zobaczyć we wzornikach (zobacz pełny wzornik). Do eleganckich tablic grawerowanych najczęściej wykorzystuje się materiały z metalizowaną powierzchnią w kolorze złotym, srebrnym lub miedzianym o fakturze szczotkowanego metalu. Są one odporne na warunki atmosferyczne. Nie pokrywają się śniedzią, patyną, nie rdzewieją.