Tabliczki grawerowane

Grawerowane tablice, tabliczki na drzwi i stojące, tabliczki opisowe i znamionowe, tabliczki na drzwi wykonujemy za pomocą precyzyjnego lasera CO2, który pozwala na wykonanie bardzo drobnych znaków i liter. Wykonujemy zarówno małe tabliczki opisowe dla różnych maszyn i urządzeń, identyfikatory jak i duże tablice -np. certyfikaty, dyplomy, tablice pamiątkowe itp.

Grawerowanie polega na spaleniu wierzchniej warstwy materiału z grawerowanego elementu przez strumień światła emitowany przez laser. W ten sposób odsłaniana jest druga-podstawowa warstwa płyty będąca w kolorze kontrastowym do warstwy wierzchniej. To jaki kolor będzie miał grawer zależy od wybranego materiału.

tabliczka_duza_laminat_zloty_szczotkowany_grawer_szyld

Laminaty są specjalnymi tworzywami z barwioną powierzchnią. Ilość dostępnych kolorów jest ograniczona - dostępne można zobaczyć we wzornikach (zobacz pełny wzornik). Do eleganckich tablic grawerowanych najczęściej wykorzystuje się materiały z metalizowaną powierzchnią w kolorze złotym, srebrnym lub miedzianym o fakturze szczotkowanego metalu. Są one odporne na warunki atmosferyczne. Nie pokrywają się śniedzią, patyną, nie rdzewieją. 

grawerowanie_aluminium_tabliczki

Grawerowanie laserem przeznaczonym do znakowania poprzez usunięcie lub zmianę struktury materiału pod wpływem  promienia lasera. Efekt (kolor) znakowania zależy od rodzaju podłoża. Znakowanie w anodowanym aluminium polega na wypaleniu barwnika, jakim jest nasączona warstwa anodowana. Znakowanie jest trwałe, nieusuwalne, odporne na warunki atmosferyczne i agresywne środowiska.

 

grawer_stal_nierdzewna

Tabliczki ze stali nierdzewnej są grawerowane za pomocą lasera YAG. W wyniku grawerowania nadpalana jest powierzchnia blachy. Sam grawer jest delikatnie wyczuwalny pod palcem. Takie tabliczki doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju urządzeniach i maszynach przemysłowych.

KONTAKT

tel. 530 555 274
tel. 504 371 616

info@egoart.pl

Lubelskie, Świdnik
ul. Olimpijczyków 48

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI

Płatność przelewem

przelewem

Płatność kartą

kartą

Gotówką

gotówką

Zapłać PayPalem

pay pal

Tpay

online

Wzornik Oracal 641
Wzornik Oracal 551
Wzornik Oracal 8500
Wzornik Oracal 8300 - folie witrażowe
Wzornik Avery 500